Sublimace

Obarvení umělého vlákna brilantními barvami.
více
Sítotisk
Přehrát video

Pokud jste byli smutní z toho, že digitálně můžete tisknout pouze na bavlněné produkty, tak Vám možná teď trochu zlepšíme náladu. Sublimační potisk se používá právě na 100% umělá vlákna jako jsou nylon nebo polyester.

Výroba takové sublimace probíhá podobně jako u transferu. Nejprve se motiv natiskne na přenosový papír a ten se následně nažehlí na požadovaný textil. V tomto případě se ale trochu liší finální proces. Sublimace má svá specifika hlavně v čase nažehlení a teplotě, která je potřeba pro přenos barvy.

Je potřeba myslet na to, že aby byla u sublimace zajištěna barevná správnost, musí se sublimovat na bílou látku. Obrovskou výhodou technologie sublimace je fakt, že se obarvují přímo vlákna samotného produktu a potisk tak není vůbec na omak cítit. Podobného provedení si můžete všimnout například na různých typech dresů, kde se klade důraz na to, aby tričko i po tisku stále dýchalo, bylo lehké a netvořilo “placku”. 

Na látku se následně dá přenést jakákoliv barva a motiv, který se dá natisknout ve CMYKu. Takto přenesené barvy jsou brilantní a vydrží ve vlákně už navždy. 

Reference

Ověřené reference naších klientů.
Textil pro naší akci Keep Respect objednáváme u společnosti Danielson s.r.o. letos již po čtvrté. Pro naší akci je důležitá kvalita jak textilu tak i samotného tisku. Výběr textilu konzultujeme osobně, abychom měli jistotu kvality. Oceňujeme vstřícnost a trpělivost, se kterou k nám společnost přistupuje. Potisk, který mnohdy nemáme úplně jednoduchý, je vždy opravdu pěkný a kvalitní. Vzhledem k tomu, že tiskneme mnoho různých střihů a velikostí (trička dámská, pánská, dětská, mikiny, šátky, batohy), je naše zakázka pěkně komplikovaná. Přesto je vždy všechno přesně, dobře a včas dodáno.
Štěpánka Kovářová, Keep Respect
"S Danielsonem spolupracujeme již dlouhé roky a rozhodně je mohu doporučit jako stabilního partnera. Kvalita a dodání v termínu je samozřejmostí. Dalšími benefity jsou rychlá, profesionální a příjemná komunikace. V případě komplikací je vždy vše pozitivně vyřešeno."
Renata Menšinová, Svijany

Ozvěte se nám

774 226 226 vyroba@danielson.cz