Vlastní merch

Buďte kreativní, vymyslete svůj design a proměňte vaši představu ve skutečnost.
Exploited
YouTuber
Vyšívání na textil
Výšivka
Rytmus
Zpěvák, rapper
Potisk triček
Sítotisk
Kali
Hudební interpret
Vyšívání na textil
Výšivka
Monster Energy
Merch
Potisk triček
Sítotisk
Ester Ledecká
Sportovkyně
Potisk textilu
Sítotisk
Hana Zagorová
Zpěvačka
Potisk triček
Sítotisk
Vlastní   merch

Vlastníte merch nebo byste chtěli podnikat v této oblasti?

S naší společností získáte jedinečnou možnost vyrobit si kvalitní textil v kombinaci s unikátními tisky a výšivkami. To vše dle smluvených termínů včetně odborného poradenství a vámi vybraného typu balení.

Merch
Rychlá a příjemná komunikace, kvalitní tisk a dodání v termínu jsou naší předností.

PROČ PRÁVĚ S NÁMI

Naše rozsáhlé zkušenosti v oboru, které získáváme již od roku 2006, nám umožňují nabízet odbornou a profesionální péči na nejvyšší úrovni. Téměř za 20 let existence jsme se stali lídrem v Evropské unii, a proto se můžete spolehnout na naše znalosti a dovednosti, které nám umožňují plnit i ty nejnáročnější požadavky.


TEXTIL

Naše nabídka textilu je široká a zastupuje všechny věkové kategorie. Nezáleží tedy na tom, zda vyrábíte oblečení pro děti, teenagery nebo dospělé. U nás najdete materiály, které splní vaše požadavky na kvalitu, pohodlí i design. Spolupracujeme s prověřenými výrobci a dodavateli, abychom vám mohli poskytnout výběr z nejlepších možností na trhu včetně udržitelných materiálů. Pokud byste si nevybrali zboží z katalogového textilu, rádi vám vyrobíme oblečení na míru.


GRAFICKÝ DESIGN

Abyste měli jistotu, že váš grafický design bude dokonale přizpůsoben vašim potřebám, nabízíme i možnost vytvoření grafických návrhů. Naši profesionální grafici jsou zde, aby vám pomohli vyjádřit vaši vizi a převést ji do reálných tisků a výšivek. Každý detail, každý prvek a každá barva jsou pečlivě promyšleny, aby se váš produkt stal skutečným vizuálním zážitkem.


DOKONČOVACÍ PRÁCE

Individuální balení (např. praktické balení po 1 ks do sáčku), označení textilu vaší vlastní textilní etiketou jsou pro nás důležitou součástí procesu výroby a dodají vašemu produktu profesionální vzhled a unikátní dojem.

Reference

Jsme hrdí na naše zákazníky.
Buďte také mezi nimi.
"S Danielsonem spolupracujeme už skoro deset let a rozhodně je mohu doporučit. Kvalitní tisk a dodání v termínu je samozřejmostí. Nejvíce si ale vážím rychlé a příjemné komunikace a také vstřícného řešení jakýchkoliv komplikací, nebo speciálních požadavků, které jsme za ty roky měli."
Tereza Barteková, Co-owner, Real Geek
"S Danielsonem spolupracujeme již dlouhé roky a rozhodně je mohu doporučit jako stabilního partnera. Kvalita a dodání v termínu je samozřejmostí. Dalšími benefity jsou rychlá, profesionální a příjemná komunikace. V případě komplikací je vždy vše pozitivně vyřešeno."
Renata Menšinová, Svijany
Pokud hledáte partnera, který vám zajistí kompletní výrobu rychle, kvalitně a bez starostí, jsme tu pro vás.

Ozvěte se nám

774 226 226 vyroba@danielson.cz