Co děláme

Kvalitní potisk a výšivku na katalogový textil nebo kompletní výrobu textilu na zakázku.
Pro podnikatele i korporace a s veškerými službami pod jednou střechou.

Hledáte spolehlivého výrobce textilu na zakázku a osobní přístup k potřebám vaší společnosti nebo organizace? Náš zkušený tým se postará o naplnění vašich představ a vzájemných dohod. Umíme si poradit s neurčitými představami našich zákazníků a navrhnout jim řešení. Jsou pro nás důležitá dlouhodobá partnerství a je pro nás zásadní kvalita našich výrobků a dodržování vzájemných dohod.

Video
Přehrát video

Reference

Ověřené reference naších klientů.
Play video
Pilsner Urquell
Pilsner promo
"S Danielsonem spolupracujeme již dlouhé roky a rozhodně je mohu doporučit jako stabilního partnera. Kvalita a dodání v termínu je samozřejmostí. Dalšími benefity jsou rychlá, profesionální a příjemná komunikace. V případě komplikací je vždy vše pozitivně vyřešeno."
Renata Menšinová, Svijany
Danielson ist seit 2019 ein wichtiger Teil unseres Dienstleister-Netzwerks im Bereich Textilveredelung. Mit herausragender Expertise in drei verschiedenen Veredelungstechniken veredelt das Unternehmen unsere STRAUSS Textilien zum Beispiel mit Kundenlogos oder Firmennamen und unterstützt uns bei der Individualisierung unserer Workwear nach Kundenanforderung. Wir schätzen die partnerschaftliche Zusammenarbeit sehr.“
David Schülke, Director Sales STRAUSS
"Od samého začátku naší spolupráce jsme byli nadšeni z úžasné komunikace a vstřícného přístupu. Tým nám vždy ochotně poradil, snažil se maximálně vyhovět našim požadavkům a odpovědět na každou otázku. Velmi oceňujeme profesionalitu a rychlost. Objednávky jsou vždy vyřízeny včas a v perfektní kvalitě."
Marek Kos, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
"S Danielsonem spolupracujeme už skoro deset let a rozhodně je mohu doporučit. Kvalitní tisk a dodání v termínu je samozřejmostí. Nejvíce si ale vážím rychlé a příjemné komunikace a také vstřícného řešení jakýchkoliv komplikací, nebo speciálních požadavků, které jsme za ty roky měli."
Tereza Barteková, Co-owner, Real Geek
"S firmou Danielson jsme začali spolupracovat někdy před deseti lety. Možná trošku náhodně a po malých zakázkách. Postupně jsme se přesvědčovali o parádním přístupu při zadávání zakázky a kvalitě vyrobeného zboží. Kvalita u Danielsonu prostě nemá kam uhnout a tak věříme, že naše spolupráce bude dál pokračovat. Nesmím zapomenout na hlavní věc. Danielson má obrovské štěstí na lidi se kterými komunikujeme. I když tuhle firmu oslovíte se svojí vůbec první zakázkou, tak se nemusíte bát. Poradí, vysvětlí… Prostě v Žatci je svět v pořádku."
Miroslav Skácelík, Sigma Olomouc
"Für unsere Kunden und unser Unternehmen steht Qualität an erster Stelle! Die Firma Danielson beliefert uns seit Jahren mit überzeugenden Druck- und Stickprodukten, unterstützt uns durch kompetenten und freundlichen Support und hilft uns durch technische Innovationen neue Wege zu gehen. Termintreue und faire Preisgestaltung inklusive."
Steffen Filtzer, Rhönwild
Textil pro naší akci Keep Respect objednáváme u společnosti Danielson s.r.o. letos již po čtvrté. Pro naší akci je důležitá kvalita jak textilu tak i samotného tisku. Výběr textilu konzultujeme osobně, abychom měli jistotu kvality. Oceňujeme vstřícnost a trpělivost, se kterou k nám společnost přistupuje. Potisk, který mnohdy nemáme úplně jednoduchý, je vždy opravdu pěkný a kvalitní. Vzhledem k tomu, že tiskneme mnoho různých střihů a velikostí (trička dámská, pánská, dětská, mikiny, šátky, batohy), je naše zakázka pěkně komplikovaná. Přesto je vždy všechno přesně, dobře a včas dodáno.
Štěpánka Kovářová, Keep Respect
"Jako dlouholetý zákazník firmy Danielson můžeme služby a celkově spolupráci s firmou vřele doporučit. Komunikace s obchodním oddělením a následně s oddělením výrobním je profesionální, bezproblémová, a hlavně k nám vstřícná. Zaměstnanci jsou vždy ochotni poradit a v případě sebemenšího „problému“ hledat další řešení. Zakázky jsou vyráběny a následně doručovány vždy v termínu. Na čem se domluvíme, to platí, což je pro nás dost zásadní."
Petra Pavlíčková, Rezavá vrtule
Danielson je jedna z firem, ve které se jako zákazník cítíte skvěle, protože obchodní zástupci se o vás starají a volí takový přístup, ze kterého cítíte skutečný zájem. Rychlost a profesionalita jsou jen třešničkou. Spolupráci s Danielsonem jednoznačně doporučuji.
Ladislav Bodyn, Obchodní ředitel iNET Solutions s.r.o.

Ozvěte se nám

774 226 226 vyroba@danielson.cz