Reklamní agentury

Rychle, jednoduše a profesionálně. Zajistíme vám vše v oblasti reklamního textilu.
CAT
Firma
Potisk triček
Sítotisk
UniCredit Bank
Banka
Potisk triček
Sítotisk
IQOS
Firma
Potisk textilu
Sítotisk
FuzeTea
Firma
Potisk triček
Sítotisk
Philip Moriss
Firma
Potisk triček
Sublimace
Lamborghini
Firma
Zakázkový textil
Reklamní agentury

Společnost Danielson nabízí rychlé, kvalitní a cenově dostupné produkty vyrobené v České republice. A to se zaměřením na potisky, výšivku a zakázkovou výrobu. S našimi výrobními pobočkami v Praze, Ostravě, Žatci a Ústí nad Labem jsme připraveni poskytnout naše služby po celém území ČR a blízko k hranicím okolních států. Nezáleží na tom, kde se vaše reklamní agentura nachází, můžete se na nás obrátit jako na spolehlivého partnera pro kvalitní výrobu zakázkového a reklamního textilu za dostupné ceny.

S našimi znalostmi a zkušenostmi vám poskytneme odborné poradenství při výběru nejlepších možností. Věříme, že správný výběr materiálů a vhodné tiskové nebo vyšívací technologie je klíčový pro dosažení úspěchů vašich reklamních projektů Pomůžeme najít ty nejvhodnější varianty, které splňují vaše požadavky na kvalitu, vizuální efekt a cenovou dostupnost.

Danielson
Pro zajištění vysoké úrovně kvality a standardů disponujeme certifikáty ISO 9001 a ISO 14001.

Jsme otevřeni zakázkám v jakýchkoliv objemech a jsme připraveni nastavit individuální ceny, abychom se přizpůsobili vašim potřebám a požadavkům s cílem navázat stabilní a rozvíjející spolupráci. Chápeme, že každá reklamní agentura má specifické požadavky a rozpočet, a proto jsme flexibilní ve velikosti objednávek a cenové politice. Našim cílem je poskytnout proces výroby, který je přesně přizpůsobený vašim projektům a požadavkům.

S naší širokou nabídkou textilu, technologií a služeb, kdy máme vše potřebné pod jednou střechou, vám poskytujeme komplexní řešení pro vaše reklamní projekty. Můžete se spolehnout na naši schopnost zajistit nejen výrobu, ale i následné zpracování a individuální balení, které zvýší atraktivitu a profesionální vzhled vašich reklamních produktů.

Naše certifikáty slouží jako záruka naší schopnosti dodávat produkty a služby v souladu s nejvyššími standardy.

Jsme připraveni být vaším spolehlivým a kvalitním partnerem v oblasti výroby zakázkového a reklamního textilu.

Reference

Jsme hrdí na naše zákazníky.
Buďte také mezi nimi.
"Für unsere Kunden und unser Unternehmen steht Qualität an erster Stelle! Die Firma Danielson beliefert uns seit Jahren mit überzeugenden Druck- und Stickprodukten, unterstützt uns durch kompetenten und freundlichen Support und hilft uns durch technische Innovationen neue Wege zu gehen. Termintreue und faire Preisgestaltung inklusive."
Steffen Filtzer, Rhönwild
Danielson je jedna z firem, ve které se jako zákazník cítíte skvěle, protože obchodní zástupci se o vás starají a volí takový přístup, ze kterého cítíte skutečný zájem. Rychlost a profesionalita jsou jen třešničkou. Spolupráci s Danielsonem jednoznačně doporučuji.
Ladislav Bodyn, Obchodní ředitel iNET Solutions s.r.o.
Textil pro naší akci Keep Respect objednáváme u společnosti Danielson s.r.o. letos již po čtvrté. Pro naší akci je důležitá kvalita jak textilu tak i samotného tisku. Výběr textilu konzultujeme osobně, abychom měli jistotu kvality. Oceňujeme vstřícnost a trpělivost, se kterou k nám společnost přistupuje. Potisk, který mnohdy nemáme úplně jednoduchý, je vždy opravdu pěkný a kvalitní. Vzhledem k tomu, že tiskneme mnoho různých střihů a velikostí (trička dámská, pánská, dětská, mikiny, šátky, batohy), je naše zakázka pěkně komplikovaná. Přesto je vždy všechno přesně, dobře a včas dodáno.
Štěpánka Kovářová, Keep Respect
S firmou Danielson spolupracujeme více než 5 let. Oceňuji rychlou odezvu, kvalitu komunikace, stoprocentní dodávky v termínu, který si stanovíme. Zákaznický servis je dle představ a pokud potřebujeme i nestandardní rychlost dodání, paní Alena pro nás udělá i nemožné. Vždy se na Danielson s.r.o. budeme rádi obracet a doporučíme dále.
Jana Lužinová, CMO
Pokud hledáte partnera, který vám zajistí kompletní výrobu rychle, kvalitně a bez starostí, jsme tu pro vás.

Ozvěte se nám

774 226 226 vyroba@danielson.cz