Technologie potisku

Jsme odborníci na dekoraci oděvů s potiskem nebo výšivkou. Vlastníme mnoho moderních technologií pod jednou střechou.
Máme dostupné nejrůznější moderní technologie, které ovládá více jak 130 našich zkušených lidí.

Dekorace oděvů a textilu je naše specializace, a proto ve všech našich výrobách máme strojní vybavení od předních světových výrobců. Jen to nejlepší vybavení je dost dobré, protože nabízíme našim zákazníkům nejvyšší kvalitu. Avšak stroje bez zručných lidí nedokážou nic. Našich více jak 130 lidí ve výrobě je klíčem v konečné kvalitě výrobků a termínové zodpovědnosti.

Jsme velkokapacitní výroba, která zvládá velký objem malých i velkých zakázek v krátkém čase, ale i přes to je pro nás důležitá kvalita a plnění dohodnutých termínů. Abychom byli schopni řídit velký objem zakázek, jsme jedni z mála evropských výrobců, kteří řídí celý výrobní proces digitálně.
Naše strojní vybavení neustále obnovujeme a rozšiřujeme o nové technologické trendy. Každoročně pracujeme na zlepšování automatizace a digitalizace hlavního výrobního procesu.

Potisk nebo výšivku na textil lze aplikovat na konečný produkt mnoha způsoby, ale pouze správná kombinace vybrané technologie s daným textilem vede ke kvalitnímu produktu, který je výsledkem odborné lidské práce a moderního vybavení výroby. Rádi vám odborně poradíme, ale i přes to se můžete detailně podívat na jednotlivé technologie a jejich možnosti.

Ozvěte se nám

774 226 226 vyroba@danielson.cz