Školy a spolky

Od navržení designu až po kvalitní textil s potiskem za dobrou cenu.
UTB
Univerzita
Výšivka na textil
ZOO Praha
Zoo
Potisk triček
Sítotisk
McDonalds
Klub
Potisk triček
Sítotisk
Barber
Spolek
Potisk triček
Sítotisk
DinoPark
Spolek
Potisk triček
Sítotisk
ZOO
Zoo
Potisk triček
Sítotisk
Školy a spolky

Pro školy a školky máme připravené kvalitní a cenově dostupné výroby v České republice se zaměřením na potisky, výšivky a zakázkový textil.

Naše služby jsou přizpůsobeny vašim potřebám, a tak umožňujeme realizovat zakázky i v menších objemech. Bez ohledu na velikost vaší objednávky se vám budeme věnovat s maximální péčí a pozorností, abychom poskytli vždy rychlý a věcný výsledek, který splňuje vaše očekávání.

Součástí našich služeb je i odborné poradenství při výběru nejvhodnější technologie a textilu pro různé věkové skupiny, ať už se jedná o děti nebo dospělé.

Naši odborníci vám pomohou vybrat správné technologie a materiály, které jsou kvalitní, pohodlné a estetické. Chápeme, že každá věková skupina má specifické požadavky, a proto se zaměřujeme na individuální přístup k vašim potřebám. A umíme vyrobit i třeba takového maňáska.

Výrobky pro děti
Vaše spokojenost je pro nás důležitá, a tak se snažíme poskytnout komplexní služby s důrazem na kvalitu, efektivitu a dostupnost.

S našimi znalostmi, technologiemi a týmem odborníků jsme připraveni podpořit jakýkoliv váš projekt. Naše široká škála tiskových a vyšívacích technologií včetně dalších služeb fungují pod jednou střechou.

Kromě samotné výroby nabízíme také zpracování grafických designů a možnosti individuálního balení, které dodá vašim produktům profesionální vzhled a praktičnost při jejich uskladněním. Naši profesionální grafičtí designéři jsou schopni navrhnout design, který bude odpovídat nejen vašim potřebám, ale také reprezentovat vaši školu nebo organizaci.

Reference

Jsme hrdí na naše zákazníky.
Buďte také mezi nimi.
"Od samého začátku naší spolupráce jsme byli nadšeni z úžasné komunikace a vstřícného přístupu. Tým nám vždy ochotně poradil, snažil se maximálně vyhovět našim požadavkům a odpovědět na každou otázku. Velmi oceňujeme profesionalitu a rychlost. Objednávky jsou vždy vyřízeny včas a v perfektní kvalitě."
Marek Kos, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
U společnosti Danielson objednáváme trička již mnoho let. Po všech stránkách naprostá spokojenost. Kvalita tisku je skvělá. Trička dostávají pacienti při sportovních hrách. Tisk je tak kvalitní, že i po letech, když se k nám pacient vrací se starým tričkem, je tričko stále pěkné. Společnost dodržuje termíny dodání, přestože někdy objednáváme na poslední chvíli, vždy máme trička včas. Spolehlivost, cenová dostupnost, kvalita zboží, vše naprosto skvělé. Nelze jinak, než doporučit.
Štěpánka Kovářová, Rehabilitační ústav Kladruby
Svěřte se s vaším projektem do rukou odborníků a my za vás vyřešíme všechno potřebné jednoduše a rychle.

Ozvěte se nám

774 226 226 vyroba@danielson.cz