Digitální potisk

Potisk textilu bez omezení počtu barev.
více
Sítotisk
Přehrát video

V našem oboru se obvykle k digitálnímu tisku uchýlíte ve chvíli, kdy máte k tisku jednotky kusů, případně máte potisk s mnoha barvami, které by na sítotisku nebyly optimální.

Velkou výhodou jsou právě minimální tiskové přípravy na jednotlivá loga a také to, že je téměř jedno, co za obrázek nebo motiv chcete na textil tisknout. Máme možnost tuto technologii propojit i přes API s našimi partnery a přijímat tak objednávky na digitální tisk do systému automaticky.

Při doporučování digitálního tisku musíme pouze myslet na to, že se tiskne barvami ve CMYKu. Nelze tedy standardně tisknout metalické či neonové barvy. Zároveň je tu ještě omezení v oblasti textilu. Na digitálním stroji Vám zakázku vyrobíme pouze pokud má textil více jak 80% bavlny. Pokud má méně, motiv nebude vypadat dobře a do tohoto se ani společně pouštět nechceme. Na druhou stranu pokud se digitální potisk udělá dobře a na kvalitní textil, jeho trvanlivost se v dnešní době již přibližuje i klasickému sítotisku.

Ačkoliv se dají tisknout i obrovské digitální produkce, tak musíme zmínit, že v některých případech je lepší  zvolit variantu sítotisku a samotnou digitální výrobu nechat optimálnějším zakázkám.

Reference

Ověřené reference naších klientů.
"Jako dlouholetý zákazník firmy Danielson můžeme služby a celkově spolupráci s firmou vřele doporučit. Komunikace s obchodním oddělením a následně s oddělením výrobním je profesionální, bezproblémová, a hlavně k nám vstřícná. Zaměstnanci jsou vždy ochotni poradit a v případě sebemenšího „problému“ hledat další řešení. Zakázky jsou vyráběny a následně doručovány vždy v termínu. Na čem se domluvíme, to platí, což je pro nás dost zásadní."
Petra Pavlíčková, Rezavá vrtule
U společnosti Danielson objednáváme trička již mnoho let. Po všech stránkách naprostá spokojenost. Kvalita tisku je skvělá. Trička dostávají pacienti při sportovních hrách. Tisk je tak kvalitní, že i po letech, když se k nám pacient vrací se starým tričkem, je tričko stále pěkné. Společnost dodržuje termíny dodání, přestože někdy objednáváme na poslední chvíli, vždy máme trička včas. Spolehlivost, cenová dostupnost, kvalita zboží, vše naprosto skvělé. Nelze jinak, než doporučit.
Štěpánka Kovářová, Rehabilitační ústav Kladruby

Ozvěte se nám

774 226 226 vyroba@danielson.cz