Potisk textilu sítotiskem

Tradiční a kvalitní potisk pro velké zakázky.
více
Sítotisk
Přehrát video

Ve světě potisku textilu je sítotisk nejtradičnější a nejoblíbenější tiskovou technikou nabízející mnoho výhod oproti ostatním tiskovým technologiím. Hlavním benefitem sítotisku je trvanlivost potisku, která Vašemu motivu zaručí,
že i po mnoha pracích cyklech zůstane stálobarevný bez známek oprání.

Pomocí rastrové/separační techniky lze také docílit barevných přechodů a jsme tak schopni dosáhnout fotorealistické kvality Vašeho tisku se stálostí barev a přesně určených pantone odstínů.

Výhodou sítotisku je také jeho rychlost produkce, kdy lze potisknout stovky kusů textilu během hodiny a zaručit Vám tak rychlý termín dodání Vaší objednávky a to za mnohem nižší cenu než u digitálního potisku. Našim systémově řízeným výrobám nevadí tisk třeba 30 ks, stejně tak jako například 100.000 ks. Rozsah sítotisku je opravdu obrovský. Další fakt proč je sítotisk tak oblíbený, je cena potisku, která s rostoucím počtem kusů produkce klesá mnohem více než u ostatních, většinou digitálních technologií. Je tak vhodná pro více objemové produkce, a to cca od 30ti kusů.

Vedle standardních tisků dokážeme na sítotisku vytvářet i krásné efektové tisky jakými jsou například 3D potisk, PUFF, solární tisk, discharge, potisk, který reaguje na vodu a spoustu dalších.

Pro naše největší partnery nabízíme jako jedni z mála možnost automatického napojení přes API a objednávky tak vyřizujeme automaticky a to ihned, co nám spadnou do systému. A toto zvládneme jak na digitálním potisku, tak i na sítotisku při zachování té nejlepší kvality.

Pokud hledáte pro potisk tyto vlastnosti, je pro Vás sítotisk ideální volba. Pokud ovšem potřebujete menší množství než 30ks od motivu, stále u nás můžete využít digitální tisk.

Digitální potisk

Video průřez efektů
Přehrát video

Reference

Ověřené reference naších klientů.
Textil pro naší akci Keep Respect objednáváme u společnosti Danielson s.r.o. letos již po čtvrté. Pro naší akci je důležitá kvalita jak textilu tak i samotného tisku. Výběr textilu konzultujeme osobně, abychom měli jistotu kvality. Oceňujeme vstřícnost a trpělivost, se kterou k nám společnost přistupuje. Potisk, který mnohdy nemáme úplně jednoduchý, je vždy opravdu pěkný a kvalitní. Vzhledem k tomu, že tiskneme mnoho různých střihů a velikostí (trička dámská, pánská, dětská, mikiny, šátky, batohy), je naše zakázka pěkně komplikovaná. Přesto je vždy všechno přesně, dobře a včas dodáno.
Štěpánka Kovářová, Keep Respect
"S Danielsonem spolupracujeme už skoro deset let a rozhodně je mohu doporučit. Kvalitní tisk a dodání v termínu je samozřejmostí. Nejvíce si ale vážím rychlé a příjemné komunikace a také vstřícného řešení jakýchkoliv komplikací, nebo speciálních požadavků, které jsme za ty roky měli."
Tereza Barteková, Co-owner, Real Geek
"S firmou Danielson jsme začali spolupracovat někdy před deseti lety. Možná trošku náhodně a po malých zakázkách. Postupně jsme se přesvědčovali o parádním přístupu při zadávání zakázky a kvalitě vyrobeného zboží. Kvalita u Danielsonu prostě nemá kam uhnout a tak věříme, že naše spolupráce bude dál pokračovat. Nesmím zapomenout na hlavní věc. Danielson má obrovské štěstí na lidi se kterými komunikujeme. I když tuhle firmu oslovíte se svojí vůbec první zakázkou, tak se nemusíte bát. Poradí, vysvětlí… Prostě v Žatci je svět v pořádku."
Miroslav Skácelík, Sigma Olomouc
Danielson ist seit 2019 ein wichtiger Teil unseres Dienstleister-Netzwerks im Bereich Textilveredelung. Mit herausragender Expertise in drei verschiedenen Veredelungstechniken veredelt das Unternehmen unsere STRAUSS Textilien zum Beispiel mit Kundenlogos oder Firmennamen und unterstützt uns bei der Individualisierung unserer Workwear nach Kundenanforderung. Wir schätzen die partnerschaftliche Zusammenarbeit sehr.“
David Schülke, Director Sales STRAUSS
"Jako dlouholetý zákazník firmy Danielson můžeme služby a celkově spolupráci s firmou vřele doporučit. Komunikace s obchodním oddělením a následně s oddělením výrobním je profesionální, bezproblémová, a hlavně k nám vstřícná. Zaměstnanci jsou vždy ochotni poradit a v případě sebemenšího „problému“ hledat další řešení. Zakázky jsou vyráběny a následně doručovány vždy v termínu. Na čem se domluvíme, to platí, což je pro nás dost zásadní."
Petra Pavlíčková, Rezavá vrtule

Ozvěte se nám

774 226 226 vyroba@danielson.cz