Transfer

Kvalitní potisk na složité výrobky.
více
Sítotisk
Přehrát video

Měli bychom začít tím, že si představíme, co to vlastně transferový potisk je. Jedná se o speciální druh sítotiskové technologie, kde hlavním rozdílem je fakt, že se netiskne přímo na textil, ale na přenosový papír či fólii. To je hlavním benefitem transferového potisku. Jednoduše se s natištěným logem na papír či fólii daleko lépe manipuluje. Díky tomu pak můžeme vyrobená loga nastříhat dle potřeby a nažehlit na místa, která nám klasický sítotisk neumožňuje. Ať to jsou batohy, čepice, různé druhy mikin nebo bund nebo obecně na nestandardní výrobky.

Kromě lepší manipulace je obrovskou výhodou i možnost tisku na různé typy materiálu. Bavlna, polyester, nylon, šusťák či různé směsi z těchto materiálů. Právě podle materiálu se následně vybírá i samotná technologie transferu a vhodná fólie. Zvládneme tisknout pomocí DTF nebo i nekonvenčních efektových fólií. Umíme si poradit i s agresivními materiály jako je například softshell a upravujeme výrobní postup tak, aby váš transfer byl vždy čistý a dle vašich představ.

Určitě velkou přidanou hodnotou je reflexní transfer, který splňuje bezpečnostní certifikáty na odrazovost a je tak vhodným doplňkem třeba na pracovní oblečení, kde je tato vlastnost potřeba.

Transferový potisk vám můžeme dělat na objednávku dopředu a dožehlovat až dle Vašich skladových zásob textilu. Je to také možnost, jak transferový potisk využít.

O trvanlivost se bát nemusíte. Používáme průmyslové stroje, které jsou nastavené na ideální teplotu a čas. Takto dobře nažehlený transferový potisk vydrží podobně jako klasický sítotisk a v mnoha případech přežije i samotný textil.

Reference

Ověřené reference naších klientů.
"S firmou Danielson jsme začali spolupracovat někdy před deseti lety. Možná trošku náhodně a po malých zakázkách. Postupně jsme se přesvědčovali o parádním přístupu při zadávání zakázky a kvalitě vyrobeného zboží. Kvalita u Danielsonu prostě nemá kam uhnout a tak věříme, že naše spolupráce bude dál pokračovat. Nesmím zapomenout na hlavní věc. Danielson má obrovské štěstí na lidi se kterými komunikujeme. I když tuhle firmu oslovíte se svojí vůbec první zakázkou, tak se nemusíte bát. Poradí, vysvětlí… Prostě v Žatci je svět v pořádku."
Miroslav Skácelík, Sigma Olomouc
"Jako dlouholetý zákazník firmy Danielson můžeme služby a celkově spolupráci s firmou vřele doporučit. Komunikace s obchodním oddělením a následně s oddělením výrobním je profesionální, bezproblémová, a hlavně k nám vstřícná. Zaměstnanci jsou vždy ochotni poradit a v případě sebemenšího „problému“ hledat další řešení. Zakázky jsou vyráběny a následně doručovány vždy v termínu. Na čem se domluvíme, to platí, což je pro nás dost zásadní."
Petra Pavlíčková, Rezavá vrtule

Ozvěte se nám

774 226 226 vyroba@danielson.cz