Neutral

  • Kvalita produktu
    * * * * *
  • Rychlost dodání
    * * *
  • Cena
    * * *

Neutral®, který má sídlo v Kodani v Dánsku, ale veškerá výroba probíhá v Indii, je předním výrobcem udržitelného oblečení a doplňků pro B2B trh.

Neutral® je výsledkem více než 20 let zkušeností v konvenčním textilním průmyslu, který je svědkem neustálého tlaku na nižší ceny na úkor přírodních a lidských zdrojů.

V důsledku toho se zakladatelé Lars Bech a Christina Larsen zavázali vyvinout platformu pro udržitelné oblečení, vyrobené s opravdovým respektem k lidem a planetě. V roce 2008 se touto platformou oficiálně stal Neutral®.

Definujícími aspekty Neutral® a Certified Responsibility™ byl holistický přístup řízený závazkem a celkovým zaměřením na akci a neustálé zlepšování.

Díky mezinárodním standardům udržitelnosti pokrývající celý dodavatelský řetězec je obchodní případ Neutral® postaven na nejvyšších sociálních, etických a ekologických kritériích pro výrobu oděvů.

CERTIFIKÁTY SPOLEČNOSTI

Certifikáty definované a monitorované externími organizacemi jsou návodem, jak vyrábět nejudržitelnější oblečení, jaké firma dokáže. Aplikací těchto norem, jako jsou Ecolabel, Oeko Tex, nebo Fairtrade Cottton stanovili některá objektivní kritéria pro výrobu každého jednotlivého produktu.

Jejich certifikáty jsou více než jen vtipně vypadající razítka. Produkty Neutral® jsou vyráběny podle nejvyšších sociálních, etických a ekologických mezinárodních norem.

Ozvěte se nám

774 226 226 vyroba@danielson.cz