Reklamní textil

Málo peněz, hodně muziky.

Reklamní textil

Standardně slouží reklamní textil jako nástroj k marketingu a budování značky. Takto potiskutný nebo vyšitý  textil se pak může rozdávat nebo prodávat na různých promo akcích a jeho hlavním účelem je, aby vaše logo a vaše firma byla zkrátka vidět. Jedná se o jednoznačně nejrozsáhlejší kategorii v oblasti textilu a v nabídce máme tisíce produktů sloužícím k těmto účelům. Díky obrovským skladovým zásobám reklamního textilu a dostupnosti více než 50ti značek, uspokojíme téměr všechny vaše potřeby. Níže naleznete nejprodávanější značky v segmentu reklamního textilu.

Značky

Gildan

Gildan je kanadská firma specializující se na výrobu a prodej textilních výrobků, zejména triček, mikin, spodního prádla a sportovního oblečení a patří mezi největší výrobce reklamního textilu na světě s dlouhou tradicí. Je známá pro svou širokou nabídku kvalitního a cenově dostupného oblečení, které je často používáno jako základní materiál pro potisk nebo výrobu firemního oblečení.

Značka Gildan má široký záběr ve světovým textilním průmyslu a je oblíbeným partnerem pro tiskárny a firmy hledající levnější textilní produkty. Hlavní přidaná hodnota pro zákazníka jsou produkty se spoustou barev, s nízkou cenou a vysokou dostupností v řádů statisíců kusů od modelu.

B&C

B&C je belgická firma specializující se na výrobu a distribuci oděvního sortimentu. Zaměřuje se na trendy ve světě módy a nabízí širokou škálu produktů, jako jsou trička, polo trička, mikiny, bundy a další. Firma je známá pro své moderní střihy, kvalitní materiály a pohodlný střih.

B&C se také v poslední době snaží kopírovat zaběhlé udržitelné značky a prodávají své produkty za nižší ceny. To je důvodem toho, proč v jejich sortimentu můžeme najít některé udržitelnější produkty.

Sol's

Sols je francouzská značka, která se specializuje na trendy oděvní produkty a doplňky pro různé příležitosti. Je známá pro svůj dynamický přístup k módním trendům a nabízí široký výběr kvalitního oblečení pro muže, ženy a děti. Sols se také zaměřuje na inovativní designy a přizpůsobitelné produkty, což ji činí oblíbenou volbou pro personalizaci a tisk.

Malfini

Firma Malfini (dříve ADLER) je českou společností, která se specializuje na prodej reklamního i pracovního oblečení a dalších textilních a módních výrobků. V roce 2020 se změnil název z historicky známého Adler jako novou značku Malfini pod kterým společnost vystupuje dodnes.

Velkým rozdílem oproti konkurenci v reklamním textilu je jejich finální úprava hotového produktu. Tzv. “silikonová úprava” zajišťuje produktu příjemnější a jemnější pocit na omak. Zároveň deklarují, že tato silikonová úprava na textil zůstane i po vyprání. Malfini se snaží klást důraz na kvalitu a dostupnost svých výrobků a snaží se uspokojit různé potřeby zákazníků.

Nespornou výhodou značky Malfini jsou velké sklady zboží v Ostravě a tudíž rychlé dodání objednaného zboží.

Ozvěte se nám

774 226 226 vyroba@danielson.cz