Gildan

  • Kvalita produktu
    * *
  • Rychlost dodání
    * * * *
  • Cena
    * * * * *

Společnosti Gildan® jde především o spolehlivé tiskové oblečení ve skvělé kvalitě a hodnotě. Samostatný výrobní model – řídí každé vlákno procesu od získávání bavlny až po nakládání poslední krabice košil na nákladní automobil.

Pokud jde o inovaci produktu, jejich EZ print Finish™ poskytuje hladké plátno pro skvělé výsledky tisku, dostupné pouze v plných barvách. Ať už je to 100 % americká bavlna nebo polyester, funkční oblečení nebo polos, pro každý projekt máme stylové řešení. Gildan® zkrátka vypadá na papíře dobře a při nošení ještě lépe. Gildan®.

VYROBENO OD ZAČÁTKU DO KONCE

Sklízejí bavlnu, spřádají přízi, pletou, barví, stříhají látku a šijí oblečení. Od začátku až do konce vyrábí oblečení s ohledem na zdroje, lidské i přírodní. To vyžaduje dozor na každou část dodavatelského řetězce, což může společnost Gildan zařídit, protože většinu výroby a všech dodavatelů vlastní. Za každý zdroj vody, každou jednotku energie, každé ergonomické pracovní místo jsou zodpovědní a věnují stejnou pozornost tomu, co je součástí práce, jako tomu, co z ní vychází.

VYSOKÉ STANDARDY

Společnost se drží nejvyšších standardů s plnou silou globálního týmu. Ať už jde o etické, sociální nebo ekologické, dodržování přísných norem pro budoucnost umožňuje vyrábět oblečení lépe s ohledem na to, jak je vyrábí, s kým je vyrábí a jak.

Ozvěte se nám

774 226 226 vyroba@danielson.cz