Malfini

  • Kvalita produktu
    * * *
  • Rychlost dodání
    * * * * *
  • Cena
    * * *

Firma Malfini (býv. český ADLER) je českou společností, která se specializuje na prodej oblečení, obuvi, a dalších textilních a módních výrobků. V roce 2020 se změnil název z historicky známého Adler jako novou značku Malfini pod kterým společnost vystupuje dodnes.

Patří mezi přední dodavatele reklamního textilu v České republice i v Evropě. Se značkami MALFINI®, MALFINI Premium® a Piccolio®, které doplňují pracovní oděvy RIMECK®, dodávají produkty do 35 zemí Evropy a mají jasný cíl – stát se největším distributorem reklamního textilu v Evropě.

Velkým rozdílem oproti konkurenci v reklamním textilu je jejich finální úprava hotového produktu. Tzv. “silikonová úprava” zajišťuje produktu příjemnější a jemnější pocit na omak. Zároveň deklarují, že tato silikonová úprava na textil zůstane i po vyprání. Textil tak vypadá o něco prémiověji než od jiných výrobců. Na druhou stranu je tam také o trochu vyšší cena.

Veškeré produkty jsou odesílány z moderního skladu v Ostravě. Stavba tohoto obrovského automatizovaného skladu se stala největším projektem roku 2015. MALFINI dbá na kvalitu svých výrobků, a tak uplatňuje na jedničku promyšlený systém příjmu a kontroly ušitého textilu. V roce 2023 se sklad rozšířil o unikátní robotický skladovací systém technologie AutoStore.

ODPOVĚDNOST

Právně, morálně i eticky je zapracována ve vizi, misi a hodnotách společnosti, která je díky tomu středoevropským leadrem výrobců reklamních oděvů a předním producentem pracovního oblečení.

Jsou odpovědní vůči všem dětem na Zemi. Kvůli jejich budoucnosti sledují a omezují dopady svého podnikání na životní prostředí. Berou elektřinu ze sluníčka, snižují negativní provoz vozidel, minimalizují odpady a vyvíjí pro vás nové textilní eko produkty.

Ozvěte se nám

774 226 226 vyroba@danielson.cz