Zakázkový textil

Textil přesně dle vašich představ.

Zakázkový textil

Nevybrali jste si z katalogového zboží a máte specifický požadavek? Chtěli byste vyrobit velkoobjemovou zakázku dle vašeho přání, ale nemáte potřebné kontakty nebo čas pro zařizování? Pojďte do toho s námi. Naši odborníci s vámi proberou vaše potřeby a připraví grafické náhledy. Jakmile si návrhy potvrdíme, pustíme se do prvního kola vzorků a necháme je pro vás vyrobit.

Spolupracujeme pouze s evropskými zeměmi jako je Turecko nebo tuzemští výrobci a vyrobení takového vzorku trvá zhruba 7-10 dní. Jakmile vám dorazí a odsouhlasíte jej, spustíme společně celou zakázku. Výroba pochopitelně trvá déle než s vybranými katalogovými produkty, na druhou stranu obdržíte produkt přesně dle vašich představ. A to za to stojí!

Výhody:

1. Nemusíte se přizpůsobovat katalogovým artiklům a můžete navrhnout vlastní střih.

2. Pokud potřebujete, aby měl textil přesnou a specifickou barvu, není problém, Nabarvíme a vyrobíme.

3. Pokud máte speciální požadavky, jako jsou různé kapsy, prošití, zúžení nebo naopak rozšíření, toto všechno máte u výroby na zakázku ve svých rukou.

4. Obrovskou výhodou je výběr vhodného materiálu. Látku vám nejen obarvíme, ale můžeme ji i upravit, aby neabsorbovala vodu či zápach, aby byla pružnější nebo aby se třeba třpytila. Je to na vás.

Mokrý efekt
Přehrát video

Ozvěte se nám

774 226 226 vyroba@danielson.cz