Urban Classic

  • Kvalita produktu
    * * * * *
  • Rychlost dodání
    * *
  • Cena
    * *

Urban Classics, evropský gigant v oblasti streetwearové módy již více než dvě desetiletí. Nově definuje módu díky základním i výrazným kouskům.

Urban Classics je víc než značka, je to dvacetiletá cesta za stylem. Jejich poslání je jednoduché: inspirovat a vyrábět oblečení, které vypráví váš příběh.

Jejich kolekce pro muže, ženy a děti je vytvořena v jedinečném stylu. Urban Classic se snaží zapadnout do aktuálních trendů a pomoci vám se najít a definovat formou oblečení. Ať už vás život zavede kamkoli, Urban Classics zajistí, že váš styl bude mluvit jasně.

Od otevření jejich skladu v Sydney v roce 2019 se stali jednou z nejlepších australských značek streetwearu, kterou mají na skladě přední prodejci a jejich zkušenosti úspěšné převádí i do Evropy. 

Jejich sortiment zahrnuje různé druhy oděvů, jako jsou trička, mikiny, bundy, kabáty, kalhoty, šortky, sukýnky a doplňky jako jsou klobouky, tašky a šperky. Urban Classics se snaží nabízet kvalitní produkty za rozumné ceny. Značka Urban Classics je populární především mezi mladší generací a často je spojována se subkulturou hip-hopu a streetového stylu.

Ozvěte se nám

774 226 226 vyroba@danielson.cz