Merch

Buďte kreativní, vymyslete svůj design a proměňte váš merch ve skutečnost.
Sarah Twee
Youtuber
Lisovaný textil
Coca Cola
Výrobce nápojů
textil
Rybičky 48
Kapela
textil
Patagonia
Textil
výšivky na textil
Sarah twee
Youtuber
coca cola
Výrobce nápojů
textil
Merch

Vlastníte merch nebo byste chtěli podnikat v této oblasti?

S naší společností získáte jedinečnou možnost obdržet kvalitní textil v kombinaci s unikátními tisky a výšivkami, dodání zakázek včas podle dohodnutých termínů vč. odborného poradenství a dokončovacích prací, které Vašemu textilu dodají život.

Naše rozsáhlé zkušenosti v oboru, které jsme získali od roku 2006, nám umožňují nabízet odbornou a profesionální péči na nejvyšší úrovni. Navíc za téměř 20 let existence jsme se stali lídrem v EU, a proto se můžete spolehnout na naše znalosti a dovednosti, které nám umožňují plnit i ty nejnáročnější požadavky.

Merch
Jedním z našich silných stránek jsou naše unikátní výšivky, mnohobarevné tisky a speciální efekty.

S našimi technologiemi a kreativitou dokážeme vytvářet produkty, které jsou nejen výrazné a trendy, ale zejména zaujmout vaše zákazníky. Pokud plánujete realizovat menší kolekce, můžete se na nás také spolehnout. Neomezujeme se pouze na velké objednávky, ale rádi se zapojíme i do projektů s menším rozsahem.

Reference

Ověřené reference naších klientů.
"S Danielsonem spolupracujeme už skoro deset let a rozhodně je mohu doporučit. Kvalitní tisk a dodání v termínu je samozřejmostí. Nejvíce si ale vážím rychlé a příjemné komunikace a také vstřícného řešení jakýchkoliv komplikací, nebo speciálních požadavků, které jsme za ty roky měli."
Tereza Barteková, Co-owner, Real Geek
"S firmou Danielson jsme začali spolupracovat někdy před deseti lety. Možná trošku náhodně a po malých zakázkách. Postupně jsme se přesvědčovali o parádním přístupu při zadávání zakázky a kvalitě vyrobeného zboží. Kvalita u Danielsonu prostě nemá kam uhnout a tak věříme, že naše spolupráce bude dál pokračovat. Nesmím zapomenout na hlavní věc. Danielson má obrovské štěstí na lidi se kterými komunikujeme. I když tuhle firmu oslovíte se svojí vůbec první zakázkou, tak se nemusíte bát. Poradí, vysvětlí… Prostě v Žatci je svět v pořádku."
Miroslav Skácelík, Sigma Olomouc
Nechte nás být vaším partnerem na cestě k tiskovým produktům na textil, které vás budou hrdě reprezentovat.

Ozvěte se nám

774 226 226 vyroba@danielson.cz