Zavoláme Vám zpět On-line poptávka
SKSK DEDE

Fruit of the Loom

Fruit of the Loom
  • Cenová hladina: nízká
  • Doba dodání: 2 - 7 dní
  • Možný množstevní odběr: od 1 ks
  • Skladové zásoby: cca 50.000 ks od artiklu
  • Prohlédněte si KATALOG PRODUKTŮ Fruit of the Loom

Proč nakoupit Fruit of the Loom:

Reklamní textil Fruit of the Loom s mnohaletou tradicí, který je znám po celém světě. Fruit nabízí veškerý textilní sortiment ve standardní kvalitě za skvělou cenu. Střihy textilu jsou přizpůsobeny evropským normám. Textil je vhodný především na promo akce a rozdávací sales promotions.

Co Vám značka Fruit of the Loom přináší:

Jednu z nejznámějších značek textilu za příznivou cenu, která je při větších odběrech jedna z nejnižších na trhu. Kvalitou splňuje veškeré požadavky na reklamní textil. Reklamní textil Fruit of the Loom nabízí dámské, pánské ale i dětské oblečení v různém barevném provedení a mnoha velikostí. Textil lze využít do firem, škol, na různé sportovní vyžití ale i na běžné nošení ve volném čase. Je vyráběn z kvalitních a certifikovaných materiálů, které drží tvar a stálou barevnost. 

Jak objednat textil značky Fruit of the Loom:

Pokud máte zájem o nabídku či objednání textilu, prosím, vyplňte níže uvedený poptávkový list a naši pracovníci Vám obratem zašlou cenovou nabídku včetně obrázků.

Historie značky Fruit of the Loom

Značka Fruit of the Loom je v současné době jedním z největších výrobců reklamního textilu na světě. Sortiment má záruku té nejvyšší kvality a je opatřen mezinárodním certifikátem Oeko-Tex Standard 100. 


Poptávkový formulář

Máte zájem seznámit se blíže s naší prací? Máte zájem o spolupráci? Máte jakýkoli dotaz či připomínku? Vyplňte následující formulář, a my se Vám obratem ozveme.

Jméno a příjmení: * Dotaz: *
E-mail: *
Telefon: *
Ověřovací kód: *