Zavoláme Vám zpět On-line poptávka
SKSK DEDE

Sublimace

Hledáte způsob, jak potisnout prakticky jakýkoli textil ve fotografické kvalitě? V Danielsonu potiskneme cokoli a to v nejvyšší kvalitě. Jsme přímí výrobci a nikoli zprostředkovatelé služeb. V sublimaci textilu používáme inovativní postupy, kterými můžeme nabídnout svým klientům sublimaci na textil v široké škále možných reklamních trendů. Vysoký důraz klademe na ekologické technologie a kvalitu tiskových výstupů.

Sublimace na textil je nejmodernější technologie

Sublimace je skvělou metodou potisku na umělé textilie, která Vám nabídne jedinečnou sytost a kvalitu barev. Kvalita sublimačního potisku je nadstandardní a vydrží navždy. Jelikož sublimaci provádíme na digitálních strojích, tak je zaručena i maximální detailnost složitých potisků CMYK. Na umělé materiály, ze kterých především vyrábíme reklamní dresy, vlajky, keyholdery a další, je tak možné přenést jakýkoliv barevný design a to už od jednoho kusu, bez složitých tiskových příprav. Materiál je obarven tak, že barva je sublimací navždy vpita do textilie, není cítit na omak a materiál je vzdušný.

Sublimace je proces, při kterém se zahřejí sublimační inkousty, které se mění na plyny. Poté mají schoplnost spojit se s nejrůznějšími polymerními materiály. Barva tak není pouze na povrchu, ale je přenesena hluboko do materiálu, čímž je pak potisk vysoce odolný proti otěru.

Danielson - sublimace reklamních předmětů

Máme dlouholeté zkušenosti, nejmodernější stroje na sublimaci textilu, vysokou kapacitu strojového parku a on-line propojenou výrobu. Jsme schopni Vaše zakázky realizovat v krátkých časových intervalech, při nejvyšší výsledné kvalitě a to vše za velice příznivé ceny. Našim partnerům nabízíme opravdovou důvěru a progresi v reklamním textilu.


Poptávkový formulář

Máte zájem seznámit se blíže s naší prací? Máte zájem o spolupráci? Máte jakýkoli dotaz či připomínku? Vyplňte následující formulář, a my se Vám obratem ozveme.

Jméno a příjmení: * Dotaz: *
E-mail: *
Telefon: *
Ověřovací kód: *