Zavoláme Vám zpět On-line poptávka
SKSK DEDE

Lisovaný textil

  • Potřebujete nestandardní textilní dárek?
  • Ručník, tričko nebo tílko slisovat do různých tvarů?
  • Chtěli byste slisovat textil i od malého nákladu?

Dodáme vám kvalitní textil, potiskneme vyzkoušenými barvami a odborně slisujeme do vybraného tvaru, které jsou k dispozici. Natiskneme prezentační lístek ke každému lisovanému textilu s vaším logem a informacemi, zatavíme do folie a vytvoříme tím nestandardní textilní dárek, vhodný nejen jako firemní reklamní prvek, ale například jako vhodný dárek například pro své zaměstnance, nebo se často využívají jako forma prezentace.

Lisovaný textil je originální a funkční dárek!

Můžeme vám vyrobit lisovaný textil již od 50 ks jednoho tvaru.

 Nemusíte mít žádné obavy, že díky technologii lisování dojde k poškození textilu. Lisovaný textil stačí jednoduše vybalit, poté namočit ve vodě nebo vyprat a textil se tak vrátí do původního tvaru, bez porušení struktury.

Vybírejte až z 20 různých tvarů lisovaného textilu

Na výběr máme 20 druhů různých tvarů, které běžně lisujeme, nebo vám vyrobíme formu na zakázku, dle vašeho přání a můžete tak mít na textil naprosto originální tvar.

Lisovaná trička, lisované ručníky nebo lisované osušky jsou skvělé nestandardní dárky, kterými může každý prezentovat svou firmu. Poptejte u nás lisovaný textil - poradíme vám jaké další možné tvary výlisků jsou k dispozici, do kterých vám jsme schopni textil zalisovat.


Poptávkový formulář

Máte zájem seznámit se blíže s naší prací? Máte zájem o spolupráci? Máte jakýkoli dotaz či připomínku? Vyplňte následující formulář, a my se Vám obratem ozveme.

Jméno a příjmení: * Dotaz: *
E-mail: *
Telefon: *
Ověřovací kód: *