Zavoláme Vám zpět On-line poptávka
SKSK DEDE

Danielson & Adler - Kvalita, termíny, odbornost

Jsme dvorní tiskárnou a výšívací dílnou společnosti Adler Czech a.s. Již druhým rokem vyrábíme v novém moderním výrobním zázemí na potisk a výšivku textilu v Ostravě, kde je naše další výroba přímo u centrálního skladu společnosti Adler.

  • Potřebujete rychle dodat zákazníkovi textil s potiskem nebo výšivkou v krátkém čase?
  • Chcete mít vždy kompletní dodávku, i když se při výrobě několik kusů nepovede?
  • Chcete si bezstarostně objednat celkovou dodávku zboží s potiskem nebo výšivkou ve 100% kvalitě?

Potisk reklamního textilu Adler

Již za 2 hodiny od podání objednávky můžeme začít s jejím zpracováním, stačí objednat textil přímo u společnosti Adler a na objednávce uvést jako výrobní místo tiskárnu Danielson Ostrava. Zboží bude naskladněno přímo k nám a zakázka se velmi urychlí. Nebo objednejte textil Adler u nás v Danielsonu a my vám zboží dodáme jako kompletní službu.


další výhody:

  • Urgentní zakázky do 24 hodin
  • Přebíráme kompletní zodpovědnost za objednávku: vždy dostanete 100% dodávku zboží, vadné kusy z výroby nahrazujeme bezchybnými - již žádné starosti s dodatečnou výrobou!
  • Při objednání kompletní služby fakturu na zboží obdržíte, když je zakázka celá vyrobena a tím neptatíte textil dřív než jej potisknete
  • Objednáním kompletní služby získáváte kredit, který vám pomůže rychleji dosáhnout na výhodnější výrobní podmínky u Danielsonu
  • Na skladě přes 4.000.000 ks textilu k okamžitému použití!

Katalog - vyberte si u nás z kvalitního reklamního textilu od 52 světových výrobců.

O reklamním textilu Adler

Společnost Adler je na českém trhu již od roku 2000 a je jedním z nejrychleji se rozvíjejícím výrobcem a dovozcem reklamního textilu v České republice. Reklamní textil Adler disponuje moderními skladovacími prostory, které jsou samozřejmě základem a snahou o nejlepší služby a velmi přísnou kontrolu kvality zboží. Adler je uznávanou značkou, která se může pišnit několika certifikáty s pečetí kvality pro textilní zboží, vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů.

 


Poptávkový formulář

Máte zájem seznámit se blíže s naší prací? Máte zájem o spolupráci? Máte jakýkoli dotaz či připomínku? Vyplňte následující formulář, a my se Vám obratem ozveme.

Jméno a příjmení: * Dotaz: *
E-mail: *
Telefon: *
Ověřovací kód: *