Zavoláme Vám zpět On-line poptávka
SKSK DEDE

Výšivka na textil

  • Potřebujete kvalitní výšivku na textil v krátkém čase, která bude vyrobena přesně dle zadání?
  • Chcete vyšít i složitější motiv o více barvách, který propracovaný do detailu?
  • Rádi byste nakoupili bezstarostně celou dodávku textilu s potiskem či výšivkou v maximální kvalitě?
  • Hledáte výrobního partnera na dlouhodobý a komfortní let světem reklamního textilu?

Chcete aby Váš textil vypadal reprezentativně i po mnoha letech? Výšivka na textil je pro vás jednoznačnou volbou! Textilní výšivka je vhodná především na motivy menších rozměrů. Jsme přímí výrobci a nikoli zprostředkovatelé služeb. Naše technologické vybavení umožňuje i výšivky na netradiční textil.

Výšivka na textil s kvalitou odborníků

Výšivka na textil je nedílnou součástí textilní reklamy naší produkce. Jsme schopni kapacitně pokrýt nároky českého i zahraničního trhu. Díky rychlé produkci a automatizovanému provozu jsem schopni dodat výšivku na textil za skvělé ceny při zachování kvality služeb na nejvyšší úrovni. Vyrobíme pro Vás více než jen standardní výšivky, ale i nášivky a textilní aplikace či kombinace výšivky s potiskem a dalšími technologiemi.

Danielson - více než obyčejné výšivky na textil

Máme dlouholeté zkušenosti, nejmodernější stroje na textilní vyšívání, vysokou kapacitu strojového parku a on-line propojenou výrobu. Vaše zakázky realizujeme v krátkých časových intervalech, při nejvyšší výsledné kvalitě a to vše za velice příznivé ceny. Našim partnerům nabízíme opravdovou důvěru a progresi v reklamním textilu.

Nabízíme několik druhů výšivek a to například výšivky přímé, 3D, žinilkové či aplikované.


Poptávkový formulář

Máte zájem seznámit se blíže s naší prací? Máte zájem o spolupráci? Máte jakýkoli dotaz či připomínku? Vyplňte následující formulář, a my se Vám obratem ozveme.

Jméno a příjmení: * Dotaz: *
E-mail: *
Telefon: *
Ověřovací kód: *