Zavoláme Vám zpět On-line poptávka
SKSK DEDE

Digitální potisk textilu

  • Chcete, aby váš mnohobarevný obrázek nebo fotka, byla natištěna se všemi detaily přímo na textil?
  • Potřebujete potisk textilu přes kapsičku, zip nebo švy?
  • Máte nebo budete mít vlastní e-shop s textilem a hledáte kvalitního spolehlivého dodavatele?

Kvalitně vyrobíme a včas dodáme digitální potisk textilu, dle vašich požadavků.

V současné době disponujeme nejmodernější průmyslovou technologií na digitální potisk textilu. Barvy jsou na textil nanášeny přímým vstříknutím, tak dosáhne potisk měkkosti a přilnutí k textilu.

Trvanlivý a plnobarevný digitální potisk

Digitální tisk na textil je ideální pro série potisků do 30 ks, kde má klasický sítotisk vysoké náklady na přípravu filmů a šablon. Větší série nad 30 ks od jednoho motivu volí naši klienti jako digitální potisk, když mají požadavek na naprostou věrohodnost potiskovaného motivu na textil. Jelikož s digitálním potiskem jsme schopni tisknout až v rozlišení 1200 dpi.

Pro klienty z řad maloobchodních prodejců, kteří vlastní E-shop s textilem, máme rozšířené možnosti spolupráce, abychom byli schopni splnit požadavky jejich ON-Line prodeje. Zaručíme dodávku kompletního produktu vč. logistiky a na zákazníkovi zůstává jen prodej.

Digitální tisk - dlouhotrvající kvalita potisku

Digitální potisk textilu již novou technologií překonal staré stroje, které měli dříve nevalnou kvalitu a to především při tisku na tmavý textil. Současné výrobky jsou kryvé a ostré. Můžete je žehlit přes motiv a prát jako klasický potisk s téměř stejnou odolností jako má klasický potisk sítotiskem.

Velkou výhodou má digitální tisk na textil při potisku přes švy, kapsy, knoflíčky a zipy. Potisk je možný přes tyto nerovnosti i plnobarevně, což u celoplošného potisku sítotiskem není možné.Poptávkový formulář

Máte zájem seznámit se blíže s naší prací? Máte zájem o spolupráci? Máte jakýkoli dotaz či připomínku? Vyplňte následující formulář, a my se Vám obratem ozveme.

Jméno a příjmení: * Dotaz: *
E-mail: *
Telefon: *
Ověřovací kód: *