Zavoláme Vám zpět On-line poptávka
SKSK DEDE

Kamínky na textil

Hledáte způsob, jak učinit textil atraktivnější? Kamínky na textil jsou moderní a upoutají každého na první pohled. Jsme přímí výrobci a nikoli zprostředkovatelé služeb. Vždy Vám nabízíme inovativní postupy, kterými můžete nabídnout svým klientům kamínky na textil v široké škále možných barev, velikostí a povrchových úprav. Vysoký důraz klademe na ekologické technologie a kvalitu tiskových výstupů.

Kamínky rozzáří každý textil

Trendová dekorace, která Vaše tričko, polokošili či mikinu učiní nepřehlédnutelnou. Kamínky na textil je možné kombinovat jak s výšivkou, potiskem či sublimací a tak dosáhnout ještě větší přidané hodnoty reklamního textilu. Kamínky jsou k textilu lepeny kvalitním pojivem a to zaručuje vysokou výdrž i při namáhavém otěru. Nejlépe drží kamínky na bavlněných materiálech s broušeným povrchem.

Danielson špička v kamínkách na textil

Máme dlouholeté zkušenosti, nejmodernější stroje na aplikaci kamínků na textil, vysokou kapacitu strojového parku a on-line propojenou výrobu. Jsme schopni Vaše zakázky realizovat v krátkých časových intervalech, při nejvyšší výsledné kvalitě a to vše za velice příznivé ceny. Našim partnerům nabízíme opravdovou důvěru a progresi v reklamním textilu.


Poptávkový formulář

Máte zájem seznámit se blíže s naší prací? Máte zájem o spolupráci? Máte jakýkoli dotaz či připomínku? Vyplňte následující formulář, a my se Vám obratem ozveme.

Jméno a příjmení: * Dotaz: *
E-mail: *
Telefon: *
Ověřovací kód: *