Zavoláme Vám zpět On-line poptávka
SKSK DEDE

Stanley Stella

Stanley Stella
  • Cenová hladina: výborná cena za špičkový textil z organické bavlny
  • Doba dodání: 3 - 7 dní
  • Distribuce: Danielson je přímým distributorem
  • Možný množstevní odběr: od 1 ks
  • Skladové zásoby: cca 50.000 ks od artiklu

Prohlédněte si KATALOG PRODUKTŮ Stanley StellaProč nakoupit Stanley Stella:


Kdo si žádá kvalitní a trendy textil z moderních materiálů, pak bude právě značkou Stanley Stella mile překvapen. Výrobce je na trhu třetím rokem a zaznamenává ohromný úspěch v celé Evropě, jelikož dokáže uspokojit potřeby zákazníků, kterým nestačí klasický textil o výrobců reklamního textilu.

Navíc je textil vyroben z organické bavlny a dle standardů GOTS, které celosvětově hlídají, jak je zboží vyráběno vůči životnímu prostředí. Dopřejte si něco lepšího se značkou Stanley Stella.

Co Vám přináší značka Stanley Stella:


Možnost mít konfekční textil bez etikety výrobce z kvalitní organické bavlny. Textil, který je šetrný k životnímu prostředí. Moderní střihy a barvy, kdy je možné textil mít již od jednoho kusu a to do týdne. Nemusíte čekat na ušití textilu a našívat konfekční textil na sklad. Veškerý potisk textilu je hladkých materiálech Stanley Stella luxusní a příjemný na dotyk.

Jak objednat textil značky Stanley Stella:


Pokud máte zájem o nabídku či objednání textilu, prosím, vyplňte níže uvedený poptávkový list a naši lidé Vám obratem zašlou cenovou nabídku včetně obrázků. Případně nám zavolejte na 226 066 770


Poptávkový formulář

Máte zájem seznámit se blíže s naší prací? Máte zájem o spolupráci? Máte jakýkoli dotaz či připomínku? Vyplňte následující formulář, a my se Vám obratem ozveme.

Jméno a příjmení: * Dotaz: *
E-mail: *
Telefon: *
Ověřovací kód: *