Zavoláme Vám zpět On-line poptávka
SKSK DEDE

Speciální tiskové a textilní efekty

Hledáte pro klienta originální design textilu, který zaujme na první pohled? Výborně, pak jste u Danielsonu na správném místě. Jedině speciální tiskový efekt na textil tyto nároky splní na 100%. Jsme přímí výrobci textilních efektů a nikoli zprostředkovatelé služeb. Naše technologické vybavení umožňuje i potisk netradičních textilů. Vysoký důraz klademe na ekologické technologie a kvalitu tiskových výstupů.

Speciální tiskový efekt na textil pomáhá utvářet značku

V reklamním textilu je pro Vašeho klienta důležité jeho logo, které na textilu vytváří budování značky. Nabízíme Vám proto možnosti, jak logo na reklamní textil aplikovat tak, aby zaujalo kladným způsobem a přitáhlo pozornost. Kvalitní tiskové a textilní efekty zaručí novodobé výsledky a možnost rozšíření obzorů Vašim klientům. Efekty na textil je možné kombinovat s výšivkou či sublimací a lze je aplikovat na všechny trička, mikiny, polokošile a další textilní výrobky.

Danielson - číslo jedna na tiskové a textilní efekty

Máme dlouholeté zkušenosti, nejmodernější stroje na tiskové a textilní efekty, vysokou kapacitu strojového parku a on-line propojenou výrobu. Jsme schopni Vaše zakázky realizovat v krátkých časových intervalech, při nejvyšší výsledné kvalitě a to vše za velice příznivé ceny. Našim partnerům nabízíme opravdovou důvěru a progresi v reklamním textilu.


Poptávkový formulář

Máte zájem seznámit se blíže s naší prací? Máte zájem o spolupráci? Máte jakýkoli dotaz či připomínku? Vyplňte následující formulář, a my se Vám obratem ozveme.

Jméno a příjmení: * Dotaz: *
E-mail: *
Telefon: *
Ověřovací kód: *