Zavoláme Vám zpět On-line poptávka
SKSK DEDE

Reklamní textil

Víme o Vás, že hledáte spolehlivého a silného dodavatele reklamního textilu pro Vaše zákazníky. Danielson je specialistou na reklamní textil a jasnou jedničkou na českém i evropském trhu. V naší nabídce naleznete reklamní textil od více jak 30ti předních světových značek. V centrálním skladu máme více jak 200 000 ks textilu ihned k odběru. Danielson Vám zajistí kompletní dodávku textilu včetně záruk, logistiky a financování.

Reklamní textil pro Vaše klienty rychle a levně

S námi šetříte peníze a rychleji dodáváte objednávky svým klientům. Reklamní textil Vám doručíme po celé České republice i do zemí EU. Dlouholeté zkušenosti, nejmodernější stroje na potisk textilu, vysoká kapacita strojového parku a on-line propojená výroba Vám zajistí nejen kvalitu, ale i rychlost dodání reklamního textilu.

Reklamní textil přímo od výrobce

Společnost Danielson s.r.o je textilní výrobní společnost, která dodává reklamní textil včetně potisků a výšivek pouze reklamním agenturám, marketingovým společnostem, grafickým studiím, výrobcům konfekčního a pracovního oblečení na českém a evropském trhu. Naší předností je, že jsme přímí výrobci reklamního textilu, nikoli zprostředkovatelé služeb.

 

Reklamní textil - výrobci