Zavoláme Vám zpět On-line poptávka
SKSK DEDE
Ostatní akční nabídky
Srpen 2010
-
Listopad 2011
-
Září 2015
-

Akční nabídka - tiskové efekty

Tiskové efekty

 

Houba - nafoukněte potisk, který nepopraská!

HoubaPřinášíme Vám možnost potisku ve všech barevných odstínech, který vystupuje do prostoru, má příjemný měkký povrch a při natažení motivu potisk nepraská. Zapomeňte na klasický Puff, který se vydrolí po třech vyprání a místo efektního potisku Vám zůstane ošklivý potisk.

Cena je velice příjemná a jednobarevný tisk efektem „Houba“ je možné ocenit jako standardní tisk o třech barvách.

 

 

Glitter - třpyt , který se líbí především ženám!

GlitterKaždému potisku, jenž je určen především pro něžné pohlaví, bude slušet lehký třpyt nebo i výrazný třpyt, který je nejpatrnější, když dopadají na tiskový efekt paprsky světla. Barvy se sice nedají určit přesně podle Pantone, ale máme pro Vás mnoho odstínů a to téměř 20ti barev.

Cena se odvíjí od počtu ks a plochy potisku, ale můžete předpokládat cenu za 1 barvu glittru, která bude odpovídat ceně 4 barevného tisku.

 

 

Lak - vysoký lesk pro výrazný potisk!

KamínkyKaždý potisk na textil je možné ošetřit parciálním lakem, který zabezpečí vysoce lesklý a odolný povrch potisku. Lak je čirý a je ho tak možné aplikovat i bez barevného podtisku. Tím docílíte decentního potisku, který získá barvu materiálu, na který se potisk provádí.Lak je možné udělat ve 3D podobě nebo jako ploché parciální lakování.

Ceny se odvíjejí od plochy a ve standardním případě je možné počítat lak jako 2 barvy navíc.

 

 

Kamínky - lesklé kamínky, které obohatí Vaše tričko

LakMódním trendem v poslední době, jsou nažehlovací kamínky na textil! Jednoduchá loga lze převézt do podoby kamínků, které se barevně navolí v kombinaci až 5ti barev 1 logu. Kamínky na textil mohou být aplikovány samostatně nebo v kombinaci s potiskem nebo výšivkou.

Cenu není možné odhadnout, a proto je nutné ji stanovit vždy na základě složitosti a velikosti loga. Pošlete nám logo a cenu rychle spočítáme na míru.

 

 

V této akční nabídce jsou pouze vybrané aplikace, ale zajisté Vám dokážeme nabídnout více. Proto se podívejte do sekce speciální tiskové efekty a případně nám napište. Rádi Vám poskytneme bližší informace.

Váš Danielson

Poptávkový formulář

Máte zájem seznámit se blíže s naší prací? Máte zájem o spolupráci? Máte jakýkoli dotaz či připomínku? Vyplňte následující formulář, a my se Vám obratem ozveme.

Jméno a příjmení: * Dotaz: *
E-mail: *
Telefon: *
Ověřovací kód: *