Zavoláme Vám zpět On-line poptávka
SKSK DEDE

Akce GILDAN

Máme pro Vás kvalitní trička z broušené bavlny a výborné polokošile od světové značky GILDAN. Využijte výhodných cen a připravte se tak na jarní nákup textilu. Uvedené ceny již obsahují textil a potisk do 3 barev dle Vašeho zadání. Min.množství od objednávky je 200 ks. Ceny platí pouze pro naše partnery a jsou uvedeny bez DPH. Tato akce platí do 15.03.2011 nebo do vyprodání zásob.

Leták GILDAN

 

Tričko 155g Soft style značky GILDAN, ve velikostech S – 2XL

  • V bílé barvě s Vaším potiskem do 3 barev – cena celkem 44 Kč – ušetříte až 10 Kč/ks
  • Barevné varianty s Vaším potiskem do 3 barev – cena celkem 54 Kč – ušetříte až 15 Kč/ks

Triko GILDAN Tričko- je moderního střihu z broušené bavlny s dvojitým šitím na ramenou a okolo krku. Tento druh trička je světově nejprodávanějším modelem a to hlavně v USA. Trička jsou v mnoha moderních odstínech.

Textil splňuje všechny ekologické normy a je tak vhodný pro veškeré použití. Na potisk – jsou používané barvy, které neobsahují ftaláty a jsou zdravotně nezávadné. Při odpovídající péči a praní na 40°C je na potisk poskytnuta záruka 2 roky.Termín dodání vč. potisku je 7 dní, pro expresní výrobu do 3dnů je potřeba individuální domluva.

 

 

 

Polokošile 185g Adult ring spun polo Pique značky GILDAN, ve velikostech S – 2XL

  • Ve vybrané barvě s Vaší výšivkou do rozměru 25 cm2 – cena celkem 97 Kč – ušetříte až 30 Kč/ks

Polokošile GILDAN Polokošile je z kvalitního materiálu, který se méně muchlá než čistá bavlna. Polokošile má kvalitní límeček a náplety na rukávech, které jsou především u polokošil vyšší třídy. Polokošile má také zpevněný krk dvojitým šitím a rozparky na bocích. Tato polokošile je skvělá k užívání v jarním i letním počasí.Výšivka bude vyšita v nejvyšší kvalitě, dle Vámi dodaných grafických podkladů. Výšivku do 25cm2 doporučujeme umístit na prso, rukáv či zátylek.Termín dodání vč. výšivky je 7 dní, pro expresní výrobu do 3dnů je potřeba individuální domluva.

 

 

Pokud máte zájem o jakýkoliv jiný textilní produkt dostupný na našem trhu, neváhejte vyplnit poptávkový formulář a my Vám rádi vytvoříme nabídku.

Poptávkový formulář

Máte zájem seznámit se blíže s naší prací? Máte zájem o spolupráci? Máte jakýkoli dotaz či připomínku? Vyplňte následující formulář, a my se Vám obratem ozveme.

Jméno a příjmení: * Dotaz: *
E-mail: *
Telefon: *
Ověřovací kód: *