Zavoláme Vám zpět On-line poptávka
SKSK DEDE

Danielson

Potisk triček

Nejžádanějším textilním produktem je potisk triček, který jsme schopni vyrobit na kvalitní reklamní textil od více jak 39ti světových výrobců textilního zboží. Můžete si vybrat z více jak 350 druhů pánských, dámských či dětských triček v mnoha kvalitách materiálu a také až v 61 barevných odstínech.

Trička s potiskem jsou nejvděčnějším textilním dárkem za příznivou cenu, které udělá radost naprosto každému, jelikož lidé oblečení nosí a ještě dlouhá léta budou. Navíc nošením, dochází k rychlému opotřebení a tudíž nikoho nemůže urazit, že má mnoho triček a navíc pokud jsou kvalitní pestrých barev a ještě lépe s hezkým kvalitním potiskem, který se nesepere po prvním vyprání.

Nikdo tričko nevyhodí do koše, jako tomu může být u jiných reklamních produktů, které se odloží a pak vyhodí s dalším nepořádkem. Tričko navíc při nošení hrdě nese reklamní logo nebo ještě lépe, logo firmy je zpracováno do designu, který zaujme a pokud je ještě obohacen potisk jedním z tiskových efektů, pak je potisk na tričku natolik jedinečný, že si jej všimne i úplně cizí kolemjdoucí a po té plní reklamní tričko svůj účel znamenitě. Jsme specialisté na potisk triček.

Potisk triček od Danielson

Danielson Vám nabídne a dodá trička s potiskem i jiné textilní produkty, dle vašich potřeb a představ. Důležité je, že jsme odborníci, kteří provádí potisk textilu i výšivku na trička či jiný reklamní textil. Můžeme Vám tak nabídnout kompletní služby v dodání textilu, kdy zabezpečíme vše potřebné vč. Případného financování a dopravy na místo určení.

Potisk triček provádíme na kvalitních automatických strojích, které zaručují stálou kvalitu potisku triček i při velkých počtech triček. Automatické stroje používáme i na potisk triček malých sérií, kde v minulosti bylo využíváno jen ručních strojů. Potisk triček je fixován na textil vysušením barvy v tepelné peci. Všechny námi používané barvy neobsahují ftaláty a jsou tak zdravotně nezávadné a vhodné i na potisk dětských triček.

Speciální efektové potisky na textil jsou právě nejvíce využívané na potisk triček a to především kvalitnějších, dá se říci, že jsou kvalitou podobná konfekčním a v případě potřeby jsme schopni na tričku obměnit etiketu za krkem a všít etiketu Vaši, která tak způsobí, že tričko se bude jevit, jako vyrobené na míru, tedy jako triko konfekční. Potisk triček speciálními tiskovými efekty Vám rádi zhotovíme i na Vámi dodaný textil.

Potisk triček od výrobce

Jsme schopni vyrobit i tričko přímo dle Vašich představ, ale je nutné počítat s vyšší cenou a minimálním nákladem triček od jedné barvy ve výši 200 kusů. Je však výhodou možnost volby přesné vlastní barvy trička a střihu. Vlastní etiketa za krkem nebo všitá do boku, je samozřejmostí. Trička s potiskem či výšivkou se dají zabalit i do vlastních sáčků nebo jinak uzpůsobených balení na trička.

Chcete potisk triček, výšivku polokošil pro jakoukoliv potřebu? Neváhejte nám zavolat 226 066 770 nebo napsat vyroba@danielson.cz . Prosíme o specifikaci na barvu, kvalitu a použití triček s požadovaným nákladem kusů. Pokud máte logo nebo design, které budete chtít tisknout na vybraná trička, prosíme, zašlete nám jej, abychom Vám mohli ihned poslat kompletní cenu za tričko s potiskem.